Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek illenek ezek a...

Szerintetek illenek ezek a nevek a vezeték névhez?

Figyelt kérdés
Első hallásra mit gondoltok a Szőke Nikolett Lilien névről ?
2016. jan. 31. 15:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A Nikolett és a Lilien nem passzol egymáshoz szerintem.
2016. jan. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
koszonom.! :) Esetleg otleteket is adhat, aki tud.!
2016. jan. 31. 15:13
 3/14 anonim ***** válasza:
Melyik a tuti befutó? Nikolett vagy Lilien? A sorrend fontos?
2016. jan. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, azt kihagytam a Nikolett.! :)
2016. jan. 31. 15:38
 5/14 anonim ***** válasza:

Vagy hagynám egyedül a Nikolettet: Szőke Nikolett.

Vagy valami két szótagú nevet választanék, de középre, nem a végére, így sokkal dallamosabb lenne, így:

Szőke .. Nikolett.


Pl.: Sára, Nóra, Dóra, Blanka, Anna, Hanna, Csenge, Gréta, Kinga, Flóra, Tünde, Míra, Éva, Zita, Zoé, Léna, Csilla, Száva stb.


Most csak random kéttagú neveket soroltam fel. Nem tudom, milyen típusú nevek tetszenek igazán.

2016. jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Koszonom utolso, megy a zold kez, de a Nikolett lesz az elso helyen.! :) Amiket felsoroltal azok kozul nem igazan tetszik egyik se , kiveve a Zoe, de csak masodik utonevet keresunk, mert a Nikolett mar megvan. Szőke Nikolett ... ?

Igazából ilyen nevek tetszenek nekunk.: Kira,Mia,Leila,Liliana,es a Lilien, mas nem igazan fogott meg, de ezek a nevek nemtudom, h mennyire passzolnanak a Nikolett-hez. :(

2016. jan. 31. 16:10
 7/14 anonim ***** válasza:
Az én fülemnek ezek közül amiket felsoroltál a Szőke Nikolett Liliána hangzik jól. Hosszú, de van dallama, a korábbi Lilien olyan lecsapott végű.
2016. jan. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Neked is Koszonjuk.! :)
2016. jan. 31. 16:19
 9/14 anonim válasza:

Szia!

Szerintem illik egymáshoz a Nikolett, Lilien. Pont amiatt, mert et-, en-re végződő. A Liliána úgy hangozna jól, ha csak az lenne keresztnévnek. Kira, Mia szerintem felejtős, de a Leila is jó még, csak úgy inkább elsőként, Szőke Leila Nikolett. De mivel a Nikolettet akarjátok elsőnek, így a Szőke Nikolett Lilien-re szavazok. :)

2016. jan. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Előző vagyok.

De mindenképp akartok második keresztnevet is? Csak mert a Szőke Nikolett is teljesen jó, szerintem.

2016. jan. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!