Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » El keztem a videozást de...

El keztem a videozást de sajnos nem katitanak az oldara és a videoimra tudtok modanin nekem tanácsokat hogy mitű lehet job és hogy hon tudnám legaláb hirdetni öket Facebukon kivűl? Kérlek segicsetek


2016. jan. 31. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsőként tanulj meg magyarul!
2016. febr. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hol is kezdjem..

Telített a piac hasonló videókkal, illetve belenéztem mindhárom videódba, és semmi sem késztetett arra, hogy mondjuk végignézzem őket, feliratkozzak és várjam a negyedik videód.

-Először is rossz a hangosítás. A játék túl hangos, a hangod szinte egyáltalán nem hallatszik. Ez egyből felére rontja az élvezhetőségét.

-Aztán megmutatsz minden felesleges, lassú lépést, és rengeteg az üresjárat.

-Egy videós csak akkor lehet sikeres, ha vagy nagyon jó a dumája, vagy pedig profin, érdekesen és kevés hibával "dolgozik". Nálad egyelőre semelyik nincs meg.

Amit megcsináltál durván 35 perc alatt, az egy jól megcsinált 10 perces videóban is elfért volna.


Szerintem tedd be privátba ezt a három videót, hogy tiszta lappal kezdj (ez a három videó szerintem senkinek nem fog hiányozni). Ezután gondolkozz legalább egy órát azon, hogy mit és hogyan is fogsz csinálni, mit akarsz mindebből megmutatni a közönségnek, és hogy mit fogsz közben mondani.


Ha nem tudsz elég gyorsan dolgozni, és nem tudsz elég jól szövegelni, akkor kérj meg 1-2 embert, hogy csináljátok közösen a videókat.


A marketing részéhez meg - első körben küldd el a barátaidnak amiket csinálsz, kérd ki a véleményüket. Esetleg oszd is meg, illetve csinálj egy külön FB oldalt, ahol nyomon követheti, akit érdekel.

2016. febr. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Röviden:

Találj ki valami érdekeset, és valósítsd meg rendesen. Én biztos nem magányos Minecraft skyblockolásról csinálnék videókat, de akár azt is lehetne sokkal érdekesebben csinálni.

2016. febr. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyesírással nem csodálom. Ha te rendezted volna a Titanicot, akkor se nézném meg.
2016. febr. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne gyalázd a Dávid nevet! Dávid vagy , hey, szedd össze magad ! ;) :D
2016. febr. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tessék! Én lettem az 1 feliratkozód!
2017. jan. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!