Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Házifeladatként kaptam, hogy...

Házifeladatként kaptam, hogy irjak ugymond egy blog jegyzest egy adot naprol. Mit irjak?

Figyelt kérdés

Egy atlagos nap volt iskolaban, tanar azt mondta lehet kitalani esemenyeket. De nekem nincs semmi otletem.

Megkoszonnem ha valaki segitene. Ha lehet uzenetben:o nagyon megkoszonnem.


2016. febr. 1. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:
A mai napom éppen olyan fényesen indult, mint amikor elvesztettem önmagamat és ezzel együtt mindent, aki voltam. De nem az ablakon világított be a ragyogó nap lágy sugara, hanem a szívemben lévő szilánkokon tükröződtek vissza az összetört remények és álmok. Az emlékek simogatása ma már csikorgás, szúró és érces érzése lelkemnek. A sötétség mely bennem fogant és mély sebeket vájt, ma már elnyelt minden valódi fényt. Csak az űr, csak a tehetetlenség és a düh tölti meg az űrt. A tűz pedig világít, de mindent felemészt, maga mögött hagyván a hamvakat és a gyászt. Ma már magam sem tudom, hogy mi világít pontosan. Talán kezdek elveszíteni mindent, ami számított. A sötét és világos fogalma összefolyt bennem és nem nem tudom hol vagyok. Kiabálok, de senki nem hall! Hol vagytok? Miért nem válaszoltok?
2016. febr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!