Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Késmánia vélemény?

Késmánia vélemény?

Figyelt kérdés

Jók a Késmánia sorozat kései? Jó minőségűek?

Mert azért 4000Ft-ért azt várnám, hogy jók. Érdemes megvenni?


2016. febr. 1. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, nem vagyok biztos benne, hogy ugyan arra gondolunk, de a késmánia magazin késeire gondolsz?


Ha nem, akkor én értem félre és előre is elnézést.


Ha igen, akkor ne várj tőlük hű de sokat, nem profi kések, de nem is az egyszer használatos fajták. Elmegy kategória, maradjunk annyiban.

Viszont az árához képest jó, ugyanis az a 4'000 forint nem egy nagy összeg, pláne kések esetén.

2016. febr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyira tényleg nem nagy összeg, de kínából feleannyiért tudsz rendelni ugyanilyen késeket. Én csak újságban láttam (csomagolva) ilyen késeket, villogni nem lehet velük, de a kezedben azért nem esnek szét. Nekem van egész jó 400 forintos kínai bicskám, még nem is néz ki rosszul, az acélon sem látom, hogy nagyon rossz lenne. Lehet, hogy nem egy életre szól, de ezt nem is várom el tőle.
2016. febr. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kalap xarok! Komolyan!
2016. febr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, jóra gondoltál, a magazinhoz járó késekről van szó.

Köszönöm a véleményeket! :)

2016. febr. 3. 15:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!