Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A jelenlegi Rokkantsági...

A jelenlegi Rokkantsági ellátásból (57.715 Ft-ból)? %-ot vonhatnak le, mint tartozást? A Közgyógy-igazolvány elbírálásánál miért nem a tartósan kapott járadékot veszik figyelembe?!

Figyelt kérdés
50 %-os leszázalékolásra 57715 Ft.ot kapok ,életem végéig tartó levonások után 38670 Ft. ,az állandó gyógyszerek összege ennek több mint a felét teszik ki . Közgyógy-igazolványra csak akkor lennék jogosult ,ha csak 30%-os leszázalékolt lennék ! Valaki magyarázza el nekem !!,mert aki betegebb az nem jogosult semmire????

#közgyógyigazolvány #OEP rendeletek
2016. febr. 3. 04:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Én 80%-os vagyok, de nem rendelkezek munkaviszonnyal, ezért rokkant nyugdíjam 33000 + közgyógy, de nem szedek gyógyszert, mégis kapom. Szerintem menj utána és vizsgáltasd felül.
2016. febr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!