Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék mesterlövész?

Hogyan lehetnék mesterlövész?

Figyelt kérdés

Kis korom óta érzem hogy a rendőri vagy a katonai élet vonz.Azt a cél tűztem ki magamnak hogy mesterlövész szeretnék lenni, de nem tudom hogyan juthatnék el odáig.Nem találtam neten sem semmit erről a témáról.Jelenleg 16 éves vagyok, fegyelmezett, kemény kötésű, ambiciózus.Elsős vagyok egy gimiben belügyi rendészeti szakon és miskolcra mennék az érettségi után egy tiszthelyettesképzőbe.Pár éve járok muay-thai-ra és MMA-ra.Szabadidőmben olvasok, vagy célba lövök a légpuskámmal stb.


(Hallottam olyat is hogy van rendőri és katonai mesterlövész is.)


Kérem olyanok válaszoljanak akik tudnak nekem segíteni.



2016. febr. 4. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
A TEK-nek és a hadseregnek vannak mesterlövészei. Először jelentkezz ide, vagy oda, ha fekvésének, akkor jelentkezhetsz lövésztanfolyamra. Ha kibírod a fingatós kiképzést, jól teljesítessz mindenhol, akkor nagy valószínűséggel lehetsz mesterlövész
2016. aug. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*ha felvesznek
2016. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!