Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetek én is...

Szerintetek lehetek én is MESTERLÖVÉSZ, mint önkéntesként ahogy az Amerikai mesterlövész című filmben Chris Kyle is tette?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék tengerész gyalogos lenni de Szil Kommandósként.Vagyis mesterlövészként.Láttam a 2014-es Amerikai mesterlövész című filmet is és nagyon megkedveltem.Vagyis egyszerűbben.Lehetek-e mesterlövész (majd) úgy,hogy én választom ez a (katonai munkát),irányzatot.

2015. nov. 23. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

'úgy, hogy én választom'

másképp nem is lehetnél O.o


Egyébként a Navi Seal-re gondolsz? (szil...haha)

Ahhoz kell jó nyelvtudás, sok pénz, hogy kijuthass, rendkívüli fizikai erőlét, rengeteg kiképzés, sok gyakorlat, még több szenvedés...


Ne vegyél alapul egy filmet sem, mind kamu!

2015. nov. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom hogy lehetetlen, de kb olyan kicsi rá az esély, mint hogy az USA-ba bankigazgató legyél. Gondolom nagyon fiatal gyerkőc vagy még, hogy filmből látottak alapján akarod megtervezni a jövődet. De nyugi, mire még felnősz benő a fejed lágya, és csak nevetni fogsz magadon hogy ilyen butaságokon gondolkodtál. :D
2015. nov. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Persze! :(
2015. nov. 29. 10:31
 4/11 anonim ***** válasza:
De a SEAL nem tengerészgyalogos.
2015. dec. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Legalább képbe van a gyerek. xD
2015. dec. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

???

MI?

2015. dec. 1. 17:25
 7/11 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Wikiből az amerikai tengerészgyalogságról szóló cikkelyt, kiderül neked is, hogy ők megkülönböztetik az USMC-t a haditengerészettől. Tehát egy SEAl az nem tengerészgyalogos.
2015. dec. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Filmet soha se vegyél alapul.Én olvastam Kyle könyvét, és láttam is a filmet.Ki ábrándító.A film csak a képi világa miatt értékelhető.Ha a könyvből a filmbe rakták volna az össze leírt történetet akkor több órás filmet kapnánk.
2016. jún. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ahhoz, hogy seal-es legyél, amerikai állampolgárnak kell lenned! Meg ez nem olyan egyszerű... De ahogy azt a többiek is mondták
2016. nov. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ahhoz, hogy seal-es legyél, amerikai állampolgárnak kell lenned! Meg ez nem olyan egyszerű... De ahogy azt a többiek is mondták, még fiatal vagy... Majd meglátod :)
2016. nov. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!