Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha 17 évesen kirabolok egy...

Ha 17 évesen kirabolok egy boltot vagy dohányboltot kiderul hogy en voltam?

Figyelt kérdés
Maszkban, es kitomnem valamivel magam hogy ne tudjak azonositani a kulsomet, kesztyuben az ujjlenyomat miatt. Tegyük fel sikerül, eltudok szökni akkor szerintetek utána el kapnak? Mire vigyázzak? 17 lány
2016. febr. 4. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán elkapnak, ne legyél már hülye.
2016. febr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miert ??
2016. febr. 4. 21:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
El fognak kapni, mivel ennek a kérdésnek a kiiróját mostantól figyeli a rendőrség.
2016. febr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy ki. Már a kérdés kiírása után kikérte a rendőrség az adataidat, a szolgáltató pedig kiadja hogy kinek a nevéhez tartozik az IP, az egy eleve szűk kör.


Nagyon élénk a fantáziád. Az enyém is.

2016. febr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azert mert ki irtam egy ilyen sz.. Oldalra egy hulye kerdest figyel a rendorseg??? Ti normalisok vagytok? Szerintetek annyira hulye vagyok h ide irom ki ha tenyleg meg akarom tenni? Uristen.
2016. febr. 4. 21:07
 6/8 anonim ***** válasza:
S. Ábel évekig volt előzetesben majd elmegyógyintézetben, mert azt hitték a neten megosztott verseiről hogy gyilkosságra készül. Szerinted?
2016. febr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Há má pedig én nem is vagyok a rendőrség, mégis tudok rólad annyit, hogy 17 éves lány vagy és ki akarsz rabolni 1 nezeti dohánybótot :D
2016. febr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
17 évesen k***rva sok eszed van bűncselekménnyel viccelődni.
2016. febr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!