Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy elképzelek magamnak egy barátot? (nem pasit, csak egy havert?

Figyelt kérdés
20éves vagyok. Van egy "barátom". Sokszor elképzelem, hogy elmegyünk moziba. Végignézem a filmet a fejemben. Sokszor veszekszek vele gondolatban. Van, hogy hangosan kiabálok vele. Tényleg hangosan szoktam kiabálni vele, miközben tök egyedül vagyok. Sokszor elmondom, hogy mi történt velem aznap, és válaszolok magamnak úgy mindha ő tenné. Szóval totál úgy viselkedek mindha nem lennék egyedül. Simán eldumálok vele egész nap is.
2016. febr. 4. 21:07
 1/6 anonim válasza:
Talán azért mert nincs barátod?
2016. febr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én magamban szokatam beszélgetni :)mindig van valami amin elfantáziálok és elképzelem h ott vagyok valahol vagy valaki másokall és beszélgetünk meg ilyesmi szerintem ha mások azt mondják hogy nem vagy normális azt hülyeség ez normális szerintem és csak ilyen az emberi természet nem mindenki egyforma.Valaki mint pl én is jobb szeretek valamikor magam lenni és a saját világomban élni
2016. febr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy vannak barátaim, de sokszor őket is hanyagolom. Pont azért mert vele csinálok programokat. Persze olyanokat nem csinálok, hogy bemegyek egy kávézóba és neki is rendelek valamit, de akkor is fura néha. :D
2016. febr. 4. 21:30
 4/6 anonim válasza:
Tesók vannak, vagy netán pasid?:D
2016. febr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Van egy tesóm, pasim nincs. Miért fontos ez?
2016. febr. 4. 22:00
 6/6 anonim válasza:
A tesó az nem ugyan az mint egy barát az teljesen más tészta.A pasi meg ugy is csak hülyéskedésnek venné vagy valami más,tisztelet a kivétel
2016. febr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!