Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem régiben csináltam magamnak...

Nem régiben csináltam magamnak egy paypal számlát. Ebay hoz. Mert rendelni szerettem volna. De sajnos nem érkezett meg az árú. ?

Figyelt kérdés
Ezért vissza térittést kértem az eladótó. amit elvileg meg is kaptam,gyakorlatilag meg nem. paypal számlán az értesittéseknél ott van hogy,vissza térittés enny és ennyi . De azt nem írták jóvá a számlámon. ez hogy lehet? már vagy 3-4 napja jött az értesittés, mikor írják jová a számlámra??????

2016. jan. 23. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem 1x kaptam vissza pénzt szánmlán nem jelezte viszont le tudtam vásárolni!De tudtad h még meg meg kaphatod a cuccot,mert itteni posta szarakszik esetek 95%-ban vele! jah és 10-20munkanap mig számlán jóvá irják
2016. jan. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod. biztos nem kapom meg már. több mint egyhonapot vártam pluszba és semmi. szoval 10-20 munka nap?? és elöször a paypal számlára érkezik meg vagy egyböl a rendes számlámra megy?
2016. jan. 24. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem össze van csatolva a bankkártyám paypal-hoz és én kártyára 10-20 munkanap mire meg kapom,jó esetbe előbb.irj szerintem paypal-nak és érdeklődd meg
2016. jan. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A pénzt oda utalják vissza ahonnan küldted, ha kártyával fizettél paypalon keresztül akkor a bankszámládon lesz rajta. Paypalon nem fog megjelenni. És banktól függ hogy mikor írják jóvá, néhány munkanap.
2016. jan. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már el telt néhány nap és még mindig semmi. csak az értesíttés paypal on h vissza térittést kaptam, és kártyámról fizettem paypalon keresztül. de még mindig semmi
2016. jan. 28. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!