Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem értem mi történik velem? Lent

Nem értem mi történik velem? Lent

Figyelt kérdés
tegnap ahogy este álltam a vonatállomáson láttam ahogy egy férfi közel sétál a sinek széléhez és megijedtem és elkezdtem gondolkozni hogy mi lenne ha kiugrana? akkor mi történne? aztán valahogy már azon voltam hogy mi lenne ha én? pedig nem akartam vagy ilyesmi csak egyszerűen erre terelődött a gondolatom. aztán mintha nem magam lettem volna és el akartam indulni a vonat elé nem tudom hogy vagy miért ugyhogy meg kellett kapaszkodnom az egyik padban. Szerintetek ez mitől van? vagy mi volt ez?
2016. febr. 4. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez jelzés volt arra, hogy ezentúl vonat helyett gyalog kell járnod.
2016. febr. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az ijesztő gondolat egy streszt hozott letre ami elhsznalta a helyes gondolkozast(agy biologiai helyes müködeset)itt közremüködnek astresz
2016. febr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Folytatom a 2-est:itt közremüködnek a streszhormonok amik hamar korigaljak a panikot.
2016. febr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!