Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történik velem?

Matesan kérdése:

Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!!. Azzal a kérdéssel furdulok hozzátok hogy mi történik mostanában velem és ezt szeretném nektek most pár mondatban leirni.13 éves vagyok.Elégé furcsa ami mostanában történik velem. Amikor megpróbálok aludni hangokat hallok hogy hivnak engem stb.. Kicsit furcsa lehet hogy beképzelem magamnak de akkor az ablak nem nyilt ki volna magátol!!! de amikor megálmodok valami médiumban eset vagy mi akkor rá 2 honapra telejsen amit megálmodtam térben,idöben,helyszin, miden ugyan az ami az állomban volt.Pontosan nem tudom mi történik velem ilyenkor mert ez nállam kiskorom ota jönnek az álmok.Nem tudom pontosan mi vagyok de nagyon furcsa.És aza legfurább ezen kivül hogy érzem ha valaki állandoan figyel közelröl figyel. Vagy elöre tudom a az emberek válaszát. Légyszives probáljatok ÉRTELLMES válaszokat adni és kémeljetek meg a hülyeségektöl!!!

Elöre is köszönöm ha értellmes válaszokat, és ha elolvastátok! :)



#érzékelés #misztikus dolgot #látomás.
2014. máj. 25. 18:33
 1/7 anonim válasza:

szia.

amit álmotsz az kicsit összefügg a valógággal,ami valóban történik veled olyanotat élmodsz.

ez esetben szerintem olyanokat néztél amit nem kellet volna..13 évesen nem kell ilyeneket nézegetni.ha nem néztél ilyeneket akkor valami történt veled/külvilággal...

2014. máj. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia! köszönöm az értellmes válaszod! :D

Nos igen néztem ugy mond Szellem járás cimü sorozatot de annak már régen vége lett és én 1 éve néztem de le vették azt a csatornát ahol ment.Nos igazábol nem tudom én se tudom most itt mivan körülöttem. És köszönöm az értellmes válaszod! :D

2014. máj. 25. 20:00
 3/7 A kérdező kommentje:
De ha jól emlékszem vissza asszem akkor 4 évesen ugy kb hajnal körül valami fény jelenség volt felettem és megértintette a fejem és elment. Lehet hogy ez okoza a látomásokat?
2014. máj. 25. 20:03
 4/7 nádas viktorja válasza:
Velem is szokot leni hidd el nekem ezek nem látomások
2014. júl. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hammer Anita Aranka válasza:
Velem is szokott ez történni. Semmi baj. Csak ne gondolj rá nyugodj le és kész!
2014. júl. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hangokat, illetve azt, hogy figyelnek valószínű, hogy csak beképzeled, mert félsz, vagy valami, ne törődj vele, hesegesd el magadtól az ilyesmi gondolatokat. Az ablak pedig lehet, hogy rosszul volt bezárva, és kinyitódott a huzattól, vagy valami hasonló. És, hogy tudod előre az emberek válaszát, az elég jó képesség, olyat is tudsz amit az ember ma már nem igazán. :D
2014. júl. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm az értellmes válaszokat!! :)

Már a dolgok is elcsitultak.Remélem ez igy is marad. A para jelenséget még minfig mennek én meg nem nagyon merek az ilyen dolgokhozz huzzá nyulni mert abból mindig csak a baj lesz :D

2014. dec. 1. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!