Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a skinheadekről?

Mi a véleményed a skinheadekről?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 17:35
1 2
 11/15 anonim válasza:
Szeretem őket. A felfogásukat, a gondolkodásmódjukat. Mindent. azt hittem, hogy aggresszívak, de nem. Megismertem nem is egyet, és egyáltalán nem azok.
2010. jún. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Jó emberek, csak az a baj, hogy Magyarországon ez a kultúra kihalt, vagy inkább meg sem született.
2010. júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

jó emberek

szeretem öket

SKINHEAD EK igy tovább

nagyon birlak titeket

szebb jövöt

2010. okt. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
95%
Hát én nem vagyok cigány vagy mitomén milyen származású, csak barnább vagyok, de ettől függetlenül nincs bajom velük. Van egy 40 év körüli hungarista kopasz ismerősöm is, na az tényleg vérbeli a harcos, igazi hazafi, és hatalmas arc. Szerintem ők sem mások, mint más emberek, ugyanazt gondolják, mint a rendes dolgozó, adózó polgár, csak ők nem húznak maguk köré falat.
2010. okt. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
0%
Buták. Magyarkodnak, közben még írni sem tudnak. Legalábbis a legtöbb ilyen. Ja, és azt kifelejtettem hogy 90%-uk nem tudja, hogy mit képvisel mikor nácinak meri nevezni magát, a maradék 10% meg tudja, de annak már valami gondja van az agyában.
2011. jan. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!