Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha tudnatok, hogy holnap meg...

Ha tudnatok, hogy holnap meg fogtok halni, mit csinalnatok a hatralevo 24 oratokban?

Figyelt kérdés
2016. febr. 5. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
megkeresném az összes barátomat, megtennék mindent, amit valaha akartam, aztán öngyilkos lennék.
2016. febr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De miert lennel ongyilkos, ha ugyis meghalsz?
2016. febr. 5. 16:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert ha tudom, hogy mikor halok meg, akkor legalább azt is tudom, hogy hogy halok meg, mert én döntöm el ;)


Nem tudhatom, hogy ételmérgezést kapok és szörnyű kínok közepedte okádva halok meg, vagy elcsap egy busz, esetleg leszúrnak és hagynak elvérezni, vagy szívroham, vagy elbotlom és rosszul esem, akármi lehet, így legalább én döntöm el, hogy mit hogyan!

2016. febr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meglátogatnám a szeretteim,családom,majd jó pár embert megölnék,és röhögnék,mert úgy is mindegy már.
2016. febr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Erheto, hiszen ezt nem adtam meg a keedesben. Akkor te milyen halalt valasztanal? Mi lenne a modszered?
2016. febr. 5. 16:26
 6/6 anonim ***** válasza:
lefeküdnék aludni, hogy gyorsan elteljen az a maradék 24 óra
2016. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!