Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gitáreffektek pedálokhoz...

Gitáreffektek pedálokhoz szeretnék dobozt készíteni. Milyen faanyagot érdemes használni? Az alkatrészeket honnan érdemes megrendelni?

Figyelt kérdés

2016. febr. 5. 17:05
 1/3 Katona Zsolt Csaba válasza:
Ez így nagyon kevés információ! Írd meg milyen pedálokhoz akarsz dobozt készíteni! Egyenként akarod bedobozolni őket, vagy egy nagy dobozba szeretnél több pedált beépíteni? Az effekteket Te építed áramköri lapokon, vagy már kész vannak? Stb.:
2016. febr. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egy pedalboard-ot szeretnék készíteni. Úgy áll a dolog, hogy 5 mm-es rétegelt lemezből elkészítik nekem a fa dobozt, csak élekkel, sarkokkal, zárakkal kell ellátnom.

X3 live, 3 kispedál, elosztó és táp lesz benne. Elég vastag az 5-ös lemez? Baranyai vagyok, úgyhogy a szerelvényeket csak megrendelni tudom. Honnan érdemes?

2016. febr. 7. 12:02
 3/3 Katona Zsolt Csaba válasza:
Igen, elég vastag az 5-ös lemez, de gondoskodni kell a kellő merevítésről a belselyében. A szerelvényeket pedig barkácsboltokban, meg hangszerüzletekben érdemes keresni.
2016. febr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!