Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyar iskolából angol iskoláb...

Pákó YEAHH kérdése:

Magyar iskolából angol iskolába (ill. Magyarországból Angliába) mikor érdemes menni/hány évesen/hanyadik osztályban?

Figyelt kérdés
13/F

2016. febr. 1. 14:13
 1/2 anonim válasza:
En 14 eves vagyok es nagyvaloszinuseggel a kozepiskolaba kint fogok jarni Angliaba
2016. febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
16 evesen (vagyismikor magyarorszagon 10.es vagy akkor annak a tanevnek a vegen raknak zarovizsgakat). En ennek az evnek az elejen mentem at egy angol kozepsuliba, ami allami volt ugyh a szinvonal igen alacsony. Azt tudom mondani h ha tudsz angolul eleve akk csak a vizsga eveben valts sulit ha most egy eros gimibe jarsz. Nekem jol jott volna plusz angol tanulasi ido mert kb rogton elesbe ment az egesz de igy is nagyon jok lettek az eredmenyeim de ha van plusz idom akk sokkal tobbet elerhettem volna. Nagyon a te angoltudasodon mulik h hol tartasz es mennyire vagy magabiztos es gyakorlott. Ha barmi erdekel az iskolarendszerrel kapcsolatban akk tudok tanacsot adni
2016. febr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!