Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert nem nez ram senki?

Miert nem nez ram senki?

Figyelt kérdés

Marmint ugy ertem ha buszozok,metrozok stb vagy valahol vagyok a varosban akkor a pasik ram se neznek,csak ritkan ,pedig elvileg (masok szerint) nem vagyok ronda ,sztem mondjuk igen de mindegy ..meg sose szolitanak le sehol..minden baratnom mondja h igy leszolitottak a multkor ugy meg stb ..engem meg soha :(( de miert?:(( felnek tolem vagy mi?xd:(

Fiuk ti leszoktatok szolitani azt aki tetszik nektek? Vagy nem is meritek?



2016. febr. 6. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam a lányokat leszólítani ,csak diszkréten nézni ,úgy hogy ne vegyen észre :D
2016. febr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor direkt akkor nezitek a kiszemeltet mikor o nem nez oda?
2016. febr. 6. 16:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Én megnézlek direkt is, ha az esetem vagy, de nem szólítalak le, mert jól nevelt vagyok. Kivéve, ha mégis. :)


De küldj képet és megnézlek.

2016. febr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pedig annak minden lany orul ha leszolitjak:D es ez nem jo neveltseg mert igenis le kene szolitani ha tetszik nektek egy lany
2016. febr. 6. 16:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de azt majd én eldöntöm, kit akarok leszólítani. Az, hogy valaki tetszik külsőre, nem jelenti azt, hogy bármit is akarnék tőle.


Egy jó autót is megnézek az utcán, de nem fogom megkérni a tulajt hogy hadd üljek bele.

2016. febr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jolvanjolvan:D

Csak a mai fiuk mar alig szolitjak le a lanyokat,mert hogy nem merik meg h ugyis elutasitjak oket..

2016. febr. 6. 16:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ahogy kinéznek manapság, nem is csodálkozom, hogy mindenki elhajtja őket a halál véres faxára.
2016. febr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A halál faxa az milyen? o_O Amúgy fiútól függ ,hogy diszkréten nézi-e vagy sem és leszólítja-e vagy sem :D
2016. febr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!