Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire venné ki magát...

Mennyire venné ki magát hülyén ha felkeresném azt a fiut?

Figyelt kérdés

Maga a helyzet is kicsit fura, lehet hülyének fogtok néznni,de minden érvet, válsz szívesen várok.

Szóval kb 2 éve találkoztam ezzel a személlyel. Egyértelműen tetszettem neki.Inteligens, illedelmes,rendes srácnak tűnt, és ahogy rámnézett,nem tudom elfelejteni. Akkor ő nagyon megszerette colni szerezni az email címem (olyan volt a lehetőség ,hogy csak ilyen kerülő úton tudta kérni ,mer hivatalos papirokhoz kellett volna, s a szüleim is ott voltak) na a lényeg hogy nem adtam le , mert olyan volt a helyzet (pl . nehogy miattam ne jusson el a szüleimhez valami fontos email)és csak 15 voltam ,ő jóval idősebb tőlem ,huszon valahány lehetett. Kétszer találkoztunk, ez a helyzet kétszer ment le . A lehetőség elszállt. Kerestem facebookon , meg is találtam , de inaktív ,valószínű nem használja.


Most viszont lenne egy lehetőség ahogy én kaphatnám meg az ő email címét,de félek. Meg azért 2 év után elég furán venné ki magát, ha megkeresném. Meg nem is vagyok az a fajta. Lehet barátnője van már ,stb.


Mellesleg ha nagyon akart volna megtalálhatott volna nagyon könnyen fb-n,nem? Vagy lehet ő visszautasításnak vette,hogy nem adtam le az elérhetőségem?


Valamiért nem tudom kiverni a fejemből. Olyannal ,mint ő még sosem tlálkoztam. És senki sem nézett rám úgy , mint ő.(azóta volt egy barátom , az első,még ő sem)


Bármilyen ész érv sokat segít ,még az is ha leszállít valaki a földre, hogy ez megint csak valami tinibaromság . Köszi. Bocsi ,hogy ilyen hosszú voltam.

17/l



2016. febr. 6. 15:16
 1/2 A kérdező kommentje:
bocs az elírásokért, siettem és nem olvastam át :(
2016. febr. 6. 15:19
 2/2 Szike52 válasza:
Szerintem nyugodtan bejelölheted és írhatsz neki ha tetszik. Egy próbát mindenképpen megér (y)
2016. febr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!