Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szakdolgozat hivatkozásnál ha...

Szakdolgozat hivatkozásnál ha szerkesztett a könyv, és abból egy részletét veszem ki csak, akkor a részlet szerzőjét meg kell jelölni?

Figyelt kérdés
A suli leírásában nincs ilyen, csak külön szerkesztett könyv, és könyvrészlet... de hogy a kettőt hogy hozzam össze egy szó sincs

2016. febr. 6. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Vezeteknev1, K1. and K2. Vezeteknev2. (Evszam) .Fejezet címe. in K3. Vezeteknev3 and K4. Vezeteknev4 (eds/szerk.) Kötet címe (pp oldalszam-oldalszam) Kiadas helye, Kiado.
2016. febr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De egyébként ez igen nagyban függ attól (főleg a szerkesztett könyv referenciáján belül keresztnév-vezetéknév sorrend, a pontok/pontosvesszők használata, és az adatok sorrendje tekintetében) hogy milyen keretben hivatkozol. Az enyém nagyjából APA, de ha MLA-t vagy Chicago-t kérnek, akkor totál másként kell.
2016. febr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
APA kell, csak egyszerűen nem tudtam összetenni, hogy akkor ki kerüljön előre.
2016. febr. 6. 19:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy írtam. A K. mindig a keresztnév első betűje csak.
2016. febr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A vicc az, hogy endnote programmal csináltam, és 5 féleképp írta le az zavart össze...
2016. febr. 6. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!