Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek olcsóbban jönnék...

Szerintetek olcsóbban jönnék ki, ha magamnak varrnám a ruhákat varrógéppel?

Figyelt kérdés
gondolkodtam rajta, mert egyre inkább horror árban vannak a ruhák :P

2016. febr. 6. 23:08
 1/3 A kérdező kommentje:
még nem tudok varrni, de szívesen készítenék magamnak ruhákat, de nem teljesen vagyok tisztában az árakkal etéren
2016. febr. 6. 23:09
 2/3 anonim válasza:

hát nem tudom, az alapanyagok is elég drágák, meg mindenképp idő és energia igényes


bár ha én tudnék varrni, biztos kipróbálnék egy-két darabot magamnak megcsinálni

2016. febr. 7. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha csak a méteráru boltok választékára akarsz támaszkodni, nem hiszem, hogy megéri. Viszont megunt régi darabok átalakítása, maradék anyagokból varrogatni mindenképp megéri. Még az ágyneműgarnitúráből is próbálom menteni a menthetőt. Például a szakadt paplanhuzatból párnahuzat lesz. A cérnák, fonalak sem olcsók, de ki lehet fogni én például a Lidl garázs akción vettem magamnak 200 Ft-ért 2500 méteres gurigákat, így egy életre el vagyok látva cérnával. Először lehet gyakorolgatni a beszegést, foltozgatást, például elnyűtt nadrágokon, én például jelentkeztem varrodába, bár nem vettek fel, de legalább megtanítottak rátett zsebet felvarrni, azóta már szinte bármit megvarrok, gyakorlat teszi a mestert, nem kell hozzá különösen tanfolyam se, kész ruhákról lenézed, hogyan vanak megvarrva, és te is megpróbálod, ha érzel hozzá elég késztetést, vágj bele, menni fog.
2016. febr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!