Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg anyámnak,...

Hogy mondjam meg anyámnak, hogy ferfi parfümöt akarok használni? 15/L

Figyelt kérdés

2016. febr. 7. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Betöltött 15. életév feltétel, és ilyenkor csak iskolai szünetben, szülői engedéllyel lehet dolgozni.
2016. febr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát ezt benéztem :D bocsi
2016. febr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Így szeretnéd tudtára adni, hogy a saját nemedet kedveled?

Vagy valóban a férfias illatokat találod kellemesnek?

2016. febr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Miért kell megmondani? Vegyél és hidd el észreveszi magától is. Én is imádom a férfi parfümöket, deókat, tusfürdőmet. Most épp egy axe tusfürdő és deó is csücsül a polcomon, hát mit mondjak, szerelem.

Parfümből a Kenzo Homme, a Versace Versus Jeans, a Versace Eros, a Hermes Voyage is bejön meg még 2-3, férfin főleg, de 1-2 magamon is. Viszont azt meg kell mondjam, hovy egy nőn sosem lesz olyan egy parfüm mint egy férfin. Még két férfin sem ugyanaz, de mivel az alap testszag és ph is más, ezért érdemes picit a ruhára/hajra is fújni, azon nem változik.

Ó, Jézus, bocsi a regényért csak bepörögtem, mert megörültem hogy nem én vagyok az egyetlen aki ebben a "diliben" "szenved". :D

21/L

2016. febr. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább unisex parfümöt, direkt azért van kitalálva, hogy mindkét nem használhassa. Pl Dior Homme is elég unisex illat.
2016. márc. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!