Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lelki egészséghez kapcsolatos!?

Lelki egészséghez kapcsolatos!?

Figyelt kérdés
19 éves a kislányom. nagyon csinos, szép arcú, hosszú haj, gyönyörű alak. egy valami árnyékolja be a dolgokat. már amikor elkezdtek nőni a cicijei 11-12 évesen, akkor sem úgy mint a többi osztálytársának, vagy vele egy korúnak. 15 éves korára lett amekkora lett, nem is a mérete a lényeg, hanem a formája. nagyon kevés szövet van benne, ezáltal lapos, és lóg, és ha ez nem lenne elég, igen nagy, és világos színű a mellbimbó. sajnos én nem tudom hogy ezzel hova lehetne fordulni, meg milyen költségvetésű lenne a dolog? mert itt már csak az összképről, hanem a lelki állapotról is szó van. annyira sajnálom hogy állandóan a mellei miatt aggódik, hogy valamit szeretnénk végre kezdeni- válaszokat előre is nagyon köszönöm!
2016. febr. 8. 19:48
 1/3 A kérdező kommentje:
itt már nem csak az összképről.*
2016. febr. 8. 19:51
 2/3 anonim ***** válasza:
Arra kellett volna nevelni, hogy fogadja el magát. Az, hogy ilyen lelki állapotban van, az csakis a te hibád.
2016. febr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

szerintem ez nem teljesen így van. én hiába mondom hogy fogadja el önmagát, hogyha mindenhol, a szép kerek mellű lányokat látja, és egy 19 éves lány nem hisz az annyának, hogy másnak is vannak ilyen problémái, mégis megállja a helyét az életben, vagy egy párkapcsolatban. nem tudom hogy fiú vagy lány vagy, azt sem hogy hány éves, de te is nagyon jól tudod, hogy nem minden a nevelés kérdése. nem lehet egy lányba bele beszélni, még ha megszakadsz sem, hogy ő így a tökéletes.

szerinted én nem próbáltam elfogadtatni magát önmagával? mert akkor nagyon tévedsz!!

én normális segítséget vártam ezen az oldalon!!!! tudod az én lányomról van szó, és fáj hogy azt látom, ő emiatt szégyenli magát.!!! köszönöm a kielégítő választ!!

2016. febr. 9. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!