Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tettem egy nagyon nagy butasag...

Tettem egy nagyon nagy butasagot mit tegyek, hogy kialjam a rosszalo pillantasokat es beszolasokat?

Figyelt kérdés
Eleg rossz dolgot tetem amit megbantam de elegem van h a suliban ugy neznek ram mint aki megolt valakit es beszelologatnak vagy akikkel eddig jobban voltam hozzam sem szolnak. Olyat tetem amihez igazabol nem sok kozuk van.. De engem kritizlanak mert elrontotam valamit de nem birjak felfogni h az ember hibazzik. Hogy tudnam ezeket az embereket ugymond leszarni?
2016. febr. 8. 22:05
 1/2 anonim válasza:
szerintem nem sok segítséget kaphatsz ameddig nem írod le hogy mit tettél. senki nem tud segíteni neked ha nem tudja pontosan hogy miről van szó.
2016. febr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, ha leírod, mit tettél, talán segíthetünk is.:)
2016. febr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!