Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valakinek Vibere? ( többi...

Van valakinek Vibere? ( többi lent )

Figyelt kérdés
Jó lehet , hogy egyesek számára egy kicsit hülye kérdés de viszont mások számára meg nem nem tudom majd kiderül , hogy ki az akinek van Vibere és meg is adná a számát majd tudnánk ott beszélgetni egyes emberekkel persze hogyha benne vagytok vagy valami ...
2016. febr. 8. 22:38
 1/5 anonim válasza:
nincs barátod?
2016. febr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Attól függ, hány éves vagy?
2016. febr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát , hogy őszinte legyek nem mondanám , hogy olyan hű de ku** sok barátom lenne de azért akadnak haverok / barátok akikkel szoktam lógni meg emberek akikkel beszélgetni de viszont nekem meg inkább olyan fajta ember kéne aki vagy ügyvéd vagy annak készül vagy pedig egy olyan fajta ember aki át látja azért a dolgokat és lehet , hogy akkor az még segítene is nekem mert néha már nem bírom azt ami körülöttem folyik és viszont néha meg már azt venném észre , hogy emberek csak már szinte ki akarnak használni vagy megverni / veretni a semmiért és hát előre is köszi mindenkinek ..
2016. febr. 9. 15:16
 4/5 A kérdező kommentje:
és már néha nem tudom , hogy mi az amit rosszul csinálok meg van mikor ülök a kávézóba is meg minden és ahogyan az emberek rám néznek egyszerűen nem tudom , hogy miért néznek annyira jó oké nagyjából azért sejtem mert már egy páran mondtkák nekem , hogy olyan helyes vagyok meg minden de akkor is amikor ülni szoktam meg ahogyan fogni a könyvet és olvasom akkor mintha az hallanám a körülöttem lévő emberektől , hogy tudjátok kik szoktak így ülni vagy viselkedni vagy rakni a dolgaikat / cuccaikat az asztalon meg hogy mintha talán egyszer úgyis egyedül maradok mert , hogy az ilyen fajta emberek csak egyedül maradnak vagy megutálják őket szóval néha már azt sem értem , hogy mi van velem vagy mi történik velem vagy hogy mi folyik körülöttem
2016. febr. 9. 15:20
 5/5 anonim válasza:
ne hisztiz!
2016. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!