Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Külföldről (Angliából) rendelt...

Külföldről (Angliából) rendelt küldemény nem érkezett meg, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A csomagot (DVD), január 12-én rendeltem meg, kifizettem, stb, és még mindig semmi. Ma írtam egy emailt a cégnek, hogy merre van a csomag, de az elmondásuk szerint 13-án feladták, és sajnálják, hogy még nem érkezett meg... Ja, és "we do do not track small parcels" választ kaptam még. Örülök.


Mit lehet tenni Budapesten? Menjek be a lakcímemhez tartozó postára? Vagy van valami központi elosztó gondolom, ahova beesnek a külföldi küldemények. Menjek be oda? Szeretnék utána járni a dolognak, mert az nekem kevés, hogy feladták, és sajnálják, hogy nem ért még ide.



2016. febr. 9. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Te nem sokat tehetsz, a kezbesitesig a felado tulajdonat kepezi a kuldemeny, ha a felado ad neked meghatalmazast, akkor tudsz tudakozodni, de ahhoz kell az eredeti vagy masolat a bizonylatrol es azonositojarol. Ha siman lett feladva, akkor csak a suru ima marad...
2016. febr. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Elmentem tegnap a postára (ami a címünkhöz tartozik), és a hölgy azt mondta, nem regisztrálták a csomagot sem a nevemen, sem a címemen. Előttem lapozgatta a kis füzetüket január 13-tól, de nem találta a nevem. Szétnézett mindenféle dobozkában, hogy ott van-e, de semmi. Annyit mondott még, hogy ha nem találnak címet, vagy nem találnak személyt a címen, akkor visszapostázzák a feladónak, kérdezzem meg a könyvesboltot, nem kapták-e vissza a csomagot.


Írtam az angol üzletnek, hogy mi a helyzet, mik a lehetőségeim, de még nem jött válasz.

2016. febr. 11. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!