Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen következmén...

Szerintetek milyen következményei lennének annak, ha megszülnéd önmagad?

Figyelt kérdés

Úgy egy hete szöget ütött a fejemben egy szituáció, azóta sokat elmélkedem róla.

Tételezzük fel, hogy egy nő képes visszamenni az időben. Mikor megfogan, átültetik a megtermékenyített petesejtet az édesanyja méhéből az övébe, ami persze önmaga. Sikerül kihordania, végül pedig sikeresen meg is szüli, majd a a saját tejével táplálja a egy idegig.

Nem hiszem, hogy a nő eltűnne, mert lényegében csak átrakják még embriókorában egy másik szervezetbe.

Szerintetek milyen következményei lennének mindennek?



2016. febr. 9. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon érdekes kérdés ha viccből írtad is. A nő nem tűnhet el mert a magzat már magában hordozza. De valahogy megszűnik létezni mert ő nem fogant meg. XD imádom a hülyeséget!
2016. febr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem viccből írtam, valóban agyalok rajta. Ez egy nagyon paradox dolog. Mintha visszamennél és abortuszt végeznél, amivel megölnéd önmagad. Mindkettő elég elgondolkodtató, ám leginkább a fentin jár a fejem.
2016. febr. 11. 17:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nagyrészt körüljárja az Időhurok című film. A sztori lényegében annyi, hogy egy csaj találkozik egy pasival, akitől gyereke lesz, majd a hapsi eltűnik, a csajnak pedig valamilyen okból nemet kell változtatnia, így férfivé operálják. Később pedig visszafog menni az időben aholis találkozik a régi önmagába, akibe beleszeret, szóval saját magától lesz gyereke :/ Egyébként magát a gyereket elrabolják és visszaviszik az időben. Ezáltal a gyerek lesz a csaj. XD tudom kissé érthetetlenül irtam le, de elég bonyolult film. :D
2016. febr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkoztam rajta még és rájöttem hogy ez lehetetlen. Mert ha visszamegy ez időben megteszi amit megtesz, nem ő születik meg, úgyhogy nem is mehet vissza az időben. Egy ördögi kör alakul ki.
2016. febr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyilván az egy másik ember lenne, max. önnön genetikai klónját hordja ki, de a különböző környezet, az eltérő kortárscsoport, más anya, apa hiánya miatt a klón más ember lenne. Egyszer volt valami film a Hitler klónokról, de nem emlékszem. Felesleges ostobaságokon agyalni, van elég valós probléma, nem kell álproblémákat gyártani.
2016. febr. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem egy probléma, csak egy kérdés, szeretem a realista embereket. :)
2016. febr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!