Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Te megszülnéd elvesztett...

Te megszülnéd elvesztett szerelmed klónját ha orvosilag lehetséges lenne?

Figyelt kérdés

Nem tudom látta-e valaki ezt a filmet,Womb(Méh) a címe,2010-es film.Története annyi röviden,hogy a nő szerelmét elüti egy autó,majd orvosi segítséggel megszüli a szerelme tökéletes mását.Ahogy nő a fiú gyermeke,ugyanúgy néz ki mint az elvesztett szerelme,kettős érzések kezdenek benne kavarogni,vonzalmat is érez a gyereke iránt mikor az már huszonéves,és le is fekszenek egymással,majd a fiú elhagyja a házat.

Kicsit elgondolkodtatott a film,mert ugyanebben az esetben én se tudom mit éreznék,mert rendben hogy a gyerekem,én szültem,de ott állna felnőtt korában,ugyanígy nézne ki mint akit anno halálosan szerettem,és akihez vonzódtam.Ilyen esetben te szülnél így gyereket ? Ha igen,csak anyai érzések lennének benned ?


2015. nov. 13. 14:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem szülném meg sem az ő klónját, se senki másét.
2015. nov. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem tenném. Ami elmúlt, azt el kell fogadni és új utak, új élmények, út tapasztalatok után nézni.

Nem véletlenül zavarodott össze a film főszereplője.

2015. nov. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Nem szülnék.
2015. nov. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Dehogy szülném meg a klónját, minek?
2015. nov. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon beteg dolog.

hát még az hogy lefekszik a gyerekevel... hát basszus ő nem a szerelme, csak külsőre olyan. de nem azokkal a tuladonsagokkal rendelkezik amiért beleszeretett, ő egy másik ember

2015. nov. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Nem.
2015. nov. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Fuj, ez tiszta perverzio.

Meg ha arrol lenne szo, hogy a szerelmetol valami orvosi trukkel halala utan essen teherbe, megertenem. De ez, ez beteg.

2015. nov. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Béranyával születtetném meg esetleg, így nem lesz rokon és nem kell hogy kettős érzések kínozzanak majd, épp elég lenne a korkülönbség, az sem lehet piskóta, minimum 20 év...Mire felnő, lehet én patkolok el, akkor meg kár volt a gőzért.Ez nagyon elgndolkoztató,végre valami film, ami nem tucat történet, meg is fogom nézni.
2015. nov. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így működik. Nagyon jó barátnőm elvesztette a férjét, a fia 2 éves korában. A gyerek kiköpött apja, külsőleg és személyiségében is. Most 17, még a hangja is ugyanolyan, gyakorlatilag mintha az apját látnám (őt is nagyon jól ismertem.) Semmiféle, anyai érzéseken túlmutató kötelék nincs köztük, azon kívül, hogy ez a gyerek a kedvenc (van két idősebb.) Sokszor beszélgetünk erről, a barátnőm nagyon megszenvedte a férje halálát, évekbe telt, amíg úgy-ahogy túljutott a gyászon - azt szokta mondani, hogy minden gyerekét imádja, de a kicsi Isten különleges ajándéka.
2015. nov. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amúgy másik bökkenő, hogy a klón szerintem már seemiképp se lehet ugyan az az ember.Hasonló, de nem pontosan ugyan az.Az egész élete is más.És így a vonzalom sincs biztosított a részéről.
2015. nov. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!