Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismerősöm mostanában ha...

Ismerősöm mostanában ha elköszön fbn es utana meg 10 perc múlva fent van es úgy lép le. Le akarna rázni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 10. 07:17
 1/3 anonim ***** válasza:
10 percet kibirna szóval nem hiszem. Lehet a telefonja jelez ilyet még, én speciel a nap 24 órájában elvileg online vagyok fogalmam sincs hogyan. Ha ilyen a teloja ez benne van,a másik az, hogy a géped lassan frissít, ilyenkor egy idő míg atall, zárd meg a facebookot, új oldalon lepjel be, olyankor leszokta frissíteni. Én is sokszor rakattintok egy zoldpotyos ismerosre, mire megnyilik a chat ablak már offline.
2016. febr. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jah 10 perc az lazan belefer vagy csak meg nezeget egy ket macskas videot
2016. febr. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak kiment wc-re, mielőtt kilépett, vagy lecsukta a laptopja tetejét. Lehet hogy mással is beszélgetett még, és tőle is elköszönt. Lehet hogy valamit még megnézett a neten, mielőtt elindult. Lehet hogy telefonhívása volt közben. Akármi lehet, miért kell egyből a lerázásra gondolni? :)

Szerintem túl sokat foglalkozol az FB-vel, lehet, hogy keresned kéne valami más elfoglaltságot is :)

2016. febr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!