Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csajok tényleg igaz az hogy a...

Csajok tényleg igaz az hogy a rostos italtól édes lesz az ondó?

Figyelt kérdés
bocsi ha hülyesèget kèrdezek csak ezt ma hallottam ès nevettem ezen de azèrt jólenne tudni hogy ìgyvane?

#ondó #édes #ìrhatnátok #meghálálom
2016. febr. 10. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha más helyzetben nem, esetleg a vizeleten érezhetted hogy egyes ételek ízanyaga annyira intenzív (mert olyan összetételű), hogy a szervezet azt nem bontja le teljes mértékben, és megmarad.

Ugyanígy egyes anyagok nem bomlanak le és a székletben vagy adott esetben az ondóban is megmaradnak. Ez most nem lesz igaz minden rostos gyümölcsre, a kérdésre utalva az ananászra mondják ezt, hogy édesebbé teszi.

2016. febr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaja, meg még rostos is lesz tőle.
2016. febr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

na nem cigizel+alapvetően normáliasan táplálkozol, akkor nincs szükség ilyen trükkökre.

de ha cigizel+minden xart össze eszel, akkor jó ötlet lehet kis ananászt enni ,hogy a barátnődnek kicsit jobb dolga legyen.

de mondom, alapesetben sztem felesleges.

2016. febr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Így Valentin-nap előtt elég nagy kereslet van ám ananászra... Nem véletlen!
2016. febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!