Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezzel a mutatványommal szerint...

Ezzel a mutatványommal szerintetek mit fogok elérni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy a diszkóba egy irritáló hipszter képében jelennék meg, és elkezdenék úgy táncolni mintha Hard style zene menne, ergo egy retardált debilnek tűnnék. Én szerintem ezzel a stílussal azt érném el hogy vagy a csajok mind bomladozni fognak előttem és emiatt tömegverekedés alakul ki a diszkóba, hogy ki kap meg engem, amit nem szeretnék egyébként se, vagy az irritáló megjelenésem/táncom miatt leütnek a francba, és ha reggel kiderül hogy mit csináltam, meg hogy néz ki az arcom akkor teljesen biztos vagyok benne hogy anyám eltilt egy évtizedre az xboxtól plusz elküld egy pszichológushoz. Szóval szerintetek mit csináljak?

2016. febr. 10. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
pont leszarják
2016. febr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
probald ki :D aztan irj, hogy mi lett a vege
2016. febr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én meg össze tudom csomózni az orrszőrömet a seggszőrömmel, na melyikünké lenne a nagyobb mutatvány? :D
2016. febr. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!