Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy ismerősöm nyilvános...

Ha egy ismerősöm nyilvános posztjához hozzászólok, akkor az én ismerőseim hírfolyamában is mindenképp megjelenik, hogy hozzászóltam, vagy valahogy be tudom állítani, hogy ők ne tudjanak róla?

Figyelt kérdés

2016. febr. 12. 14:58
 1/2 anonim válasza:
Szerintem te nem tudod beállítani, hogy ne lássák, azt csak ismerőseid tudják maguknak külön beállítani, hogy ne kapjanak értesítőket tőled (szóval leállítják a követésedet, de attól még ugyanúgy ismerősök maradtok), és akkor elvileg nem látják.
2016. febr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
annyit szeretnék, hogy ha egy ismerősöm posztjához hozzászólok, az ne jelenjen meg az én ismerőseim hírfolyamában, hanem csak a posztolóval közös ismerőseinkében. az idővonalamra nem kerül ki a hozzászólás, az addig oké, de úgytudom attól még az ismerőseim hírfolyamában megjelenik.
2016. febr. 18. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!