Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nekem ciki nyilvános helyen...

Nekem ciki nyilvános helyen fénymásoltatni, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Mivel nincs itthon se nyomtatóm sem fénymásolóm, ezért máshol szoktam ezeket megoldani. Szkennelőm sincs. Általában nyilvános helyeken, pl. Copyguru...stb.

Nekem kellemetlen az, amikor lefénymásoltatok valami személyes dokumentumot, és aki kiszolgál, az szépen végigböngészi a lapokat. Volt olyan is, amikor a kollégák is odaálltak és együtt nézegették.

Nektek ez nem szokott kellemetlen lenni? Aztán van olyan is, amikor magát a dokumentumot kezdik el olvasgatni a szemem láttára.

Nektek voltak hasonló tapasztalataitok?

Ismerősnél ugyanezen okok miatt nem intézek ilyen dolgokat.


2016. febr. 11. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki, de

ha meg olvasgatják a papirjaidat, küldd el őket a jó édes...

2016. febr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz (?) Mindenesetre eléggé b**kó dolog sasolni gátlástalanul valakinek a privát dolgait . Én beszólnák nekik, de az biztos, hogy keresnék olyan helyet ahol nagy a mozgás és nem ilyen pofátlanok .
2016. febr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!