Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülhet megjavítani...

Szilveszter Fülöp kérdése:

Mennyibe kerülhet megjavítani ha Németországban vezérműszíjszakadásom van (Volkswagen golf4-es 2000 évjárat)?

Figyelt kérdés
Utóirat: sürgős!

#Németország #vezérműszíj szakadás #Volkswagen golf4-es #szerelési költség
2016. febr. 13. 04:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem hívsz fel egy helybéli autószerelőt? Megmondja pontosan.
2016. febr. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szerelőnél hagytam, azt mondta hogy motorcsere (nem csattant semmit, csak enyhén felsípolt a motor, leállítottam, félre húzódtam a pályán üresbem a leallósávra,kihivtam az autómentőt megnézte a kocsit, a kiegyenlítőtartályt elkezdte pumpálni majd mondta hogy tekertessem meg a motort aztán mondta hogy vezérműszíj.elhúzott a szerelőig a kocsit, de az a még mindig nem tud mondani semmi hozzávetőleges árat. Mondtam neki hogy ne nyúljon akkor hozzá, mert lehet hogy alkatrésznek eladom.
2016. febr. 13. 18:50
 3/6 anonim ***** válasza:

És szerinted mi így látatlanban, az interneten keresztül jobban tudjuk, mi ment tönkre a motorban, mint a szerelő, aki látja?


Hm, lehet, hogy igazad van. Szerintem 1744 Euro lesz. Majd írd meg, mennyire jártam közel!

2016. febr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem, hátha járt már így valaki és a tapasztalatait meg tudná velem osztani,hogy tudjak számolni valamivel.

Annyit a kocsi sem ér nekem..

2016. febr. 13. 20:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak szíjat kell cserélni, lehet, hogy motort. Nem látjuk, nem tudjuk. Mellesleg ha a szerelődnek nem hiszed el, hogy motorcsere, akkor nekem miért hinnéd?
2016. febr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak azért kételkedem a szerelőben, mert volt mellettem egy másik autószerelő, aki nem hiszi el hogy kéne azt a motort cserélni, meg attól tartok hogy le akar húzni picit. De van itt egy megbízható szerelő, akit ismerek, nem a német aggyal gondolkozik,hozzá hoztam volna a kocsit, ha nem 250 kilómeterre lenne lenne. A német szerelő szerintem nem nagyon nézte még meg a kocsit, mert kb este 11 kor hagytuk ott a kocsit, ma meg 12 ig dolgozott és volt neki pár autó, ami javításra várt.
2016. febr. 13. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!