Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Régóta keresek egy filmet...

Régóta keresek egy filmet aminek nem tudom a címét. Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Szóval pár évvel ezelőtt láttam egy filmet amiben ha jól emlékszem Keanu Reeves játszott.Arról szól hogy van egy feleség aki menne haza a vásárlásból de nagyon nagy szél lesz és Reeves megy oda segíteni majd felhívja a lakásába ami egyben egy könyvtár.Aztán töbször találkoznak majd össze járnak dugni.Ezt megtudja a férje és megölni a srácot és belecsomagolja egy szőnyegbe és elviszi a szeméttelepre.A rendőrség is belefolyik a dologba hogy tudnak e valamit.Aztán pedig a férj és a feleség kibékülnek.Ha jól emlékszem...ha valaki ez alapján ráismert egy filmre nagyon hálás lennék ha megírná a címét.

Hozzá teszem rengeteg helyen kerestem már.Keanu Reeves összes filmlistáját átnéztem...:(



2016. febr. 13. 15:56
 1/2 petitfett ***** válasza:

Minden stimmel, Kedves Kérdező, a szél, a könyvek, a gyilkosság, a szőnyeg, a szeméttelep, csak KEANU REEVES nem stimmel! Pault, a csábítót: Olivier Martinez játsza!

Itt a szereposztás:

Edward Sumner: Richard Gere

Connie Sumner: Diane Lane

Charlie Sumner: Erik Per Sullivan

Paul: Olivier Martinez

Sally: Margaret Colin

Lindsay: Michelle Monaghan

Bill Stone: Chad Lowe


Ja, és a film:


A hűtlen /Unfaithful/

színes, magyarul beszélő, amerikai-német-francia thriller, 119 perc, 2002

2016. febr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Oh akkor már érthető:/

Nagyon szépen köszönöm...egy régi rejtéjt oldott meg:)

2016. febr. 18. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!