Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen egy igazi...

Szerintetek milyen egy igazi barát és milyen egy nem igazi?

Figyelt kérdés
Mindenki válasza érdekel!! Le írhatjátok pontokban is köszi! Úgy döntöttem csak igaz barátom lesz aki ott van velem akkor is mikor épp nincs pénzem és nem csak akkor ha van! Aki a hátam mögött is csak jót mond rólam. Akivel összeillők vagyunk. És ugyanolyan mint én..neki is kevés barátja van de azok igaziak. Nem vagyok kiváncsi ilyanokra akik átvágnak meg kihasználnak. 16 L
2016. febr. 13. 20:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, te most a legjobb barátot írtad le, amiből nincs sok, 3 is már különleges. Különleges, mert ilyen ember tényleg csak nagyon kevés van.


A barát az, akivel elvagy, akivel szórakozol, akinek segítesz és aki segít neked.


A legjobb barát az, aki áldozatot hoz érted (ez lehet nagy áldozat, pl pénz, vagy hasonlók, de lehet kicsi is, inkább elmegy veled szórakozni, minthogy otthon üljön)

A legjobb barát ott van veled mindig, hallgat rád és te is hallgatsz rá, ráadásul ez egy kölcsönös dolog. Egy legjobb barátot felismer az ember kimondatlanul is.


A 'sima' barát is fontos dolog és nem szabad őket sem lebecsülni, elvégre a legjobb barát is csak barát volt egyszer.


És végül van az érdekbarát, aki kedves, ha épp szüksége van rád. Az ilyen érdekbarátság nem a legjobb dolog a világon, érdemes elkerülni.


Végül van a 'közösségi barát' aki nem is igazán barát, csak mondjuk kolléga a munkahelyen, vagy iskolában osztálytárs. Elvagy vele, de egy bizonyos tevékenységen kívül nm csináltok semmit.

Ez persze nem jelenti azt, hogy a kollégád, vagy osztálytársad nem lehet a barátod, vagy a legjobb barátod.


:)

2016. febr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!