Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » The CW Television Network-nek...

The CW Television Network-nek sorozat ötlet?

Figyelt kérdés
Ha van, egy szerintem jó, sorozat ötletem, akkor azt hogyan tudom eljutatni a fent említett televízió társasághoz? Már megvannak a karakter és az évad ötletem is.

2016. febr. 15. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia, tíz egyszerű lépésben lehetséges a dolog!

FIGYELMEZTETÉS: A lépések esetenként eltérőek lehetnek, szerencsétől, tehetségtől, vagy akármitől függően a dolgok kicsit alakulhatnak máshogy is, de alapvetően ilyesmire kell számítanod)



Első lépés:


Írd meg a forgatókönyvet a Pilot epizódhoz (pilot epizód = bevezető epizód, azaz a legelső rész, ami alapján a felméréseket végzik)


Második lépés:


A forgatókönyvedet mutasd meg LEGALÁBB 5 (jobb esetben több, mint 10) embernek és kérd a véleményüket.


Harmadik lépés: ha az említett emberek véleménye pozitív, akkor megkeresed a fent említett társaság címét és egy gyönyörű levélben elmagyarázod, hogy mit írtál, hogy az embereknek tetszik a munkád és nagyon szeretnél velük dolgozni.


Negyedik lépés: visszakapod a munkádat, mert nincs neved, így nem dolgoznak veled


Ötödik lépés: ahelyett, hogy feladnád, megkeresel még 10,20,50 másik stúdiót, az egyik talán vet rá egy pillantást.


hatodik lépés: Ha idáig eljutottál, ne örülj, most jön a neheze, Most, hogy felkeltetted az érdeklődést, el is kell adnod a művedet: mesélj róla úgy, mintha a világ legjobb sorozata lenne, dobd be magad.


hetedik lépés: ha sikerült elnyerni a tiszteletet, leforgatjátok az első részt, ezt levetítik a fejeseknek, ha bólintanak, akkor levetítik egy kisebb közönségnek, ha ez is megvolt, akkor vagy kapsz egy megrendelést, vagy nem, attól függ, hogy mennyire tetszik a közönségnek.


nyolcadik lépés:

Ha ez is megvan, egy évadot meg kell írnod, nagyon hamar (ha már kész vagy azzal is, mert eddig eltelt legalább 1, de valószínűbb, hogy több év).


kilencedik lépés: Ha az első évad után megvan a megfelelő számú nézettséged, talán megveszik a folytatást, ha még nem kaptál, akkor kapsz egy csapatot (pár embert akivel együtt kell írnod, egy általános sorozatban minden epizódot többen írnak, tizen-huszan is akár)


Tizedik lépés: Amikor már sikeres vagy, felkeresel és adsz egy autogrammot nekem, mert segítettem befutni eme tíz egyszerű lépéssel ;)

2016. febr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ment a zöld kéz!

Ha befutok, akkor adok. ;)

2016. febr. 15. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!