Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy jobb legyen?

Dóri Baranyai kérdése:

Mit csináljak, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
A töri tanáarom, egyszerűen gyűlöl!!! Nem tudom, mit csináljak. A szüleimet nem nagyon szeretneém behívni az iskolába, mert félek, még rosszabb lesz a helyzet, mint eddig. Olyanokat csinál, hogy megirtam ötösre a dolgozatot, és nézte, hogy hogyan írok(csak mondom, szépen írok). Nézte a helyes írásomat. Aztán volt a családomba egy haláleset(nem akarom részletezni), és reggel negyed nyolcra be kellett volna jönni másnap nekem az énekkarra, és mivel ugyanazon a napon lett volna a temeté, el kezdett velem kiabaálni, hogy agy 13 éves lánynak minek kell mennie temetésre. Hozzátenném, nagyon közel állt hozzáma az illető. Végül elmentem a temetésre, de a következő töri dogára négyest adott ezért. És ötös lett volna, mert ugyananbyi pont lett, mint az osztálytársamé, akié ötös lett. Tudom hogy hosszú, de KÉRLEK OLVASD EL!!!!!!!!!!! Thanks

2016. febr. 16. 17:52
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Sajnos nem tudsz sok mindent csinálni, mert rosszabb lenne. Esetleg átmész a másik osztályba, Ha ott nem ő a töri tanár. Vagy iskolaváltás

Rám is pikkel egy tanár, és mindig keresi, hol van hiba a dogában, akármilyen kicsi, stb. Így ha 5-ös a feleletem, 4-est ad (?!)!

De mondom, sajna nem tudsz mit tenni :(


Amúgy hány éves vagy, ha szabad kérdeznem?

2016. febr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok, és a másik osztályban is ő a töri tanár, iskolát pedig nem akarok váltani. Legalább nem vagyok egyedül :-)
2016. febr. 20. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!