Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire éri meg...

Szerintetek mennyire éri meg manapság tetoválást csináltatni? Ugyebár régebben nagyon menő volt és egyben önkifejezés egyik mondja is ez volt.

Figyelt kérdés
Gondolkodtam tetoválásban,még nem most hanem a jövőben. (2év mulv.) Manapság már viszont inkább csak diszként csináltatnak és a 18-30év közöttiek 25%-a visel valamilyen tetkót. Azt is olvastam ,hogy pár év mulva ez a szám 40%-t is elérheti. 10-ből 4 embernek lesz tetoválása ,akkor is megéri szerintetek?
2016. febr. 16. 18:11
 1/2 anonim válasza:

Rengetegen írnak verseket, regényeket, csak úgy divatból, miközben semmit nem ér a munkájuk. Akkor most mennyire éri meg írni...? Nagyon nem így kéne felfogni. Nekem is van 5 tetoválásom, nem divatból, nekem önkifejezés és van értelme, a többiek meg nem érdekelnek.

Ha azért akarsz tetoválást, mert az annyira menő, akkor ne csináltass.

2016. febr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

De most komolyan, mások befolyasolják , hogy lessz e tetkód??

Ba...meg akkor ne vegyél levegőt mert mindenki azt csinálja... -.-

2016. márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!