Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nekem van már üldözési mániám...

Nekem van már üldözési mániám attól hogy mindig tesznek valami megjegyzést valamire?

Figyelt kérdés
De komolyan, nincs olyan hogy egy nyomorék kis köcsög ne szólna be, ne tenne valami megjegyzést esetleg hátráltatna, de akár hova megyek, vagy munka vagy csak simán közlekedés emberek közt, mindig kell hogy legyen, nincs olyan mikor nincs.. van olyan hogy jól indul a nap már kb 80%ba jó és azt érzem hogy végre nyugi van... de aztán mindig elrontja akad valami gyökér azzal hogy tesz valami megjegyzést vagy célzást... de a legapróbb kis dolgokra, barna a kabátom, vagy ünnepélyes cipőbe megyek vagy gödrös a szemem a sok munkától, lóg a cipőfüzőm akármi.. pff mi van ezzel a sok nyomoronccal...
2016. febr. 17. 12:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem túlérzékeny vagy. Meg barna a kabátod. Meg ünnepélyes a cipőd. Meg gödrös a szemed a sok munkától. Meg lóg a cipőfűződ.
2016. febr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!