Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írtok nekem goth hangszereket?

Írtok nekem goth hangszereket?

Figyelt kérdés

2016. febr. 17. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Patkányfogó, borotvapenge, injekcióstű.
2016. febr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A gothic stílus nem egyenlő a depresszióval. Normális válasz?
2016. febr. 17. 15:25
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
Ha te magyar szövegben a gótot angolosan írod, akkor ne várj normális választ. A gót stílushoz köthető zenei irányzatok sokfélék. Nyilván nem hárfa és mandolin a jellemző, de hogy gót hangszereket ki lehessen emelni, más instrumentumok közül? Hát nem hiszem.
2016. febr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A goth nem jó, de az instrument igen? *taps* Gothic lolita style-hoz passzolóra gondoltam első sorban.
2016. febr. 17. 17:10
 5/8 anonim válasza:
100%
Kifejezetten goth hangszer nincs. Én is pl. dobolok. Válassz valami olyat, amin szívesen játszanál.
2016. febr. 18. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen a KEDVES 3. válaszolónak, hogy nem oltogat senkit és normálisan válaszolt a kérdésemre. :)
2016. febr. 18. 06:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Viktoriánus gothoknál, akár ábrázolásokon is elég gyakran előfordul a hegedű, főleg lányok körében, bár ez inkább a ,,szelídebbekre" jellemző, goth rockereknél ne keresd :)
2016. jún. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb valódi (!) goth zenekarnál szinte kötelező a csilingelő 12 húros gitár. Na, meg a dögös basszusgitár témák.

A hegedű, csembaló, furulya, fuvola, hárfa... stb., egyéb klasszikus és régizenei hangszerek inkább az új generációs zenészeknél fordulnak elő, akiknél az eredeti posztpunk tematika már felhígult, és egyéb irányzatokkal, akár metállal váltották fel / keverték a tipikus, ‘80-as gothic hangzásvilágot.

2021. márc. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!