Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Diákmunka 15 éves kortól?

Estibálint kérdése:

Diákmunka 15 éves kortól?

Figyelt kérdés
Nagyon kéne nyárra valami 2 vagy 4 hetes diákmunka... Utánanéztem, lehet 15 éves kortól szülői beleegyezéssel, de Pesten kéne mindenképpen valami, és nem találtam semmit... Valami ötlet (fekete meló is jó lenne ha vizet, de akár címerezés is, bármi csak kapjak érte valamit...)

2016. febr. 17. 19:09
 1/5 anonim válasza:
0%
Diákmunkát hivatalosan csak 16 éves kortól vállalhatsz valamilyen közvetítő iroda segítségével. :)
2016. febr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]

,,Munkavállalóként, munkaviszonyba 16 éves korodtól kerülhetsz - szülői engedéllyel már 15 éves kortól és csakis a szünetekben."

2016. febr. 17. 19:12
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként írtam, hogy nekem a feketemunka sem baj, csak ne b*sszanak át :D
2016. febr. 17. 19:13
 4/5 anonim válasza:
Anno amikor én diák munkát vállaltam, akkor is ez volt hozzá tenném, hogy nagyon kevés olyan munkáltató van aki foglalkoztat 16 évnél fiatalabb diákokat és egészen 18 éves korodig kell a szülő beleegyezése és aláírása, hogy te dolgozhass.
2016. febr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Fekete munkával akár meg is ütheted a bokád. Szóval, ha feketén akarsz dolgozni akkor valami ismerőssel kell ezt megbeszélned aki tudna neked munkát adni.
2016. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!