Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Közterületen tarthatok magamná...

Közterületen tarthatok magamnál viperát önvédelem céljábol? Ui: sok a migráns.

Figyelt kérdés

2016. febr. 19. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Közbiztonságra különösen veszélyes eszközt nem viselhetsz és birtokolhatsz, bármilyen kifogást találsz rá. Elveszik és fel is jelentenek.
2016. febr. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tarthatsz, csak ne hivalkodj vele és ne mutogasd . Akkor vedd elő és vesd be amikor valóban szükséges és veszélyben forog az életed .
2016. febr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hiradóban néhány hónapja : Egy ürge a fia segítségére sietett, akit indokolatnul megtámadtak a saját autójában . Az apa legálisan birtokolt fegyverrel, pisztollyal szállt szembe a támadókkal . Közben a helyszínre kiérkeztek a rendőrök is . A faszi átadta a fegyvert anélkül, hogy felszólították volna erre . Mit kapott (?) semmit . Nem jelentették fel .
2016. febr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak akkor használnám ha pl meg támadnának mert hat azert elég veszélyes igy semmi nélkül járkálni mondjuk elő vesz egy kést akkor mit csinaljak? Inkabb meg verem minthogy engem öljön meg egy ilyen hülye
2016. febr. 20. 08:47
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

Egy vipera avatatlan kézben egy lófa*z. Sok gyakorlás után tudod magabiztosan normálisan használni. H a mégis mellette döntesz akkor sokat gyakorolj és/vagy menj el eskrimára, kalira stb. ahol tanítanak botharcot.

Vipera KKVE , azaz közterületen hordása illegális, othon legális, ennek ellenére sok ember hord magával de a típus is nagyon számít. Ha megfelelően rejted szinte lehetetlen h a sünik rátaláljanak meg amúgyse pont nálad fogják keresni. Amúgy ajánlom önvédelmi eszköznek, AVATOTT kézben halálos fegyver.

2016. márc. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a hibákért bocs ,siettem.
2016. márc. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Semmi baj ,a végén egy pillangó kés mellett döntöttem szerintem ez is tökéletes hogy meg vedjem magam, igaz a penge 9-cm, de nem néznek át #(REMÉLEM)# meg a zsebembe tartom mindig.már elég jól forgatom nem olyan vészes mint gondoltam :)
2016. márc. 8. 21:21
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja és köszi a választ
2016. márc. 8. 21:21
 9/9 anonim válasza:
A kés nem önvédelmi, hanem támadó eszköz ilyen esetben. A lehető legrosszabb döntés önvédelemre. Max. megijeszteni tudod a támadót vele (megfelelő képzés nélkül), ha pecched van akkor még kicsavarja a kezedből és beléd vágja. Nehezen tudom elképzelni egy hétköznapi civil emberről, hogy csak úgy megszúrna valakit stresszhelyzetben, lehet utánna jobban besokkolnál, mint a támadód. Valamint ha a rendőrnek azt mondod önvédelem miatt van nálad, jobban ki sem b*szhatnál magaddal. Ha már annyira hordani akarod mondd azt, hogy mindennapos használathoz, sporttevékenységhez (túrázás) hordod. Egyébként én vipera párti vagyok, viszont itt Szlovákiában legálisan viselheted rejtve. Mellesleg az ESPnek van egy jó oktatóvideója a használatáról.
2016. márc. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!