Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Netről rendelt ipl szőrtelenít...

Netről rendelt ipl szőrtelenítő. Visszakaphatom a pénzem? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Rendeltem egy ipl szőrtelenítő gépet netről.de pár villantás után levágja a villanyórát.nem a főkapcsolót vagy mia z.hanem mellette egy kisebbet.Mint kiderült nem bírja el a rendszer.vissza akarom küldeni.de mivel már a bontott. azt írták csak bontatlan terméket vesznek vissza mivel higiéniai termék.szeretném visszakapni a pénzem akkor ne is próbálkozzak mert hiába való? Elállási jogon igy nem érvényes?
2016. febr. 19. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem bebaszna ha nem lenne érvényes az elállási jog így, hívd fel a fogyasztóvédelmet. Mi a weboldal címe ahonnan rendelted?
2016. febr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nezzide.hu
2016. febr. 19. 12:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Higiéniai termékekre tényleg nem vonatkozik felbontás után az elállási jog.

[link]


Na de: biztos, hogy a rendszer nem bírja el? Nem sokat értek a szőrtelenítőkhöz, de szerintem a legnagyobb teljesítményűek se vesznek fel több áramot, mint egy közepes porszívó.

Nem tudod kipróbálni olyan helyen, ahol erősebb automata van felszerelve? Mert műszaki hiba esetén ott a garancia.


De ha esetleg tényleg egy igen nagy teljesítményű gépet vettél, nálad meg csak 6 A-es automaták vannak (nincs esetleg nagyobb is?), akkor nézesd meg egy villanyszerelővel, elég erős-e a rendszered, hogy nagyobbra cserélje az automatát.

2016. febr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!