Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy az...

Volt már olyan, hogy az ellenkező nem vécéjébe mentél be vécézni valamiért? XD Történt valami?

Figyelt kérdés

Kort/nemet is


Rám egyszer suliban rámjött a fosás, de nagyon, és a lányvécébe rohantam be, mert az volt közelebb, ígyis majdnem befostam, de egyébként semmi érdekes nem történt, épp nem jöttek be lányok.


19/F


2010. márc. 31. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
igen volt. Bécsben. Szokás szerint lányvécé előtt 10000 ember, fiú wc pang (sose értem mi a k*rva anyjukat tudnak ennyit tetvészkedni a p*csák). Azzal a lendülettel bementem a fiú wc-be, fél perc sem, elintéztem a dolgom. amikor kijöttem úgy néztek rám, mintha valami olyan szabályt szegtem volna meg, hogy a világ végét fogom okozni vele vagy valami
2010. márc. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ja, 25/L
2010. márc. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mammut-ban az egyik emeleten a pasi wc van balra a női jobbra. A másik emeleten fordítva. És én bementem a pasiba véletlenül. Barátnőm meg utánam. Az volt a szerencsénk, hogy valami pasas ott szerelte a mosdókat, úgy megijedtünk. Szerencsére csak egy csaj jött ki..elég érdekesen nézett ránk.


16/L

2010. márc. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy étteremhez mentünk kajáé és atomra kellett fosni:/

Szerencsére nem volt a délelőtti órákban senki ezért bementem a fiú WC-be.Ott átfestettem barnára a karimát. Kimentem, de éreztem, hogy nincs minden rendben, de előtte a férfi WC-ben elfogyasztottam a papírt, ezért a nőibe mentem be. Nem kell mondanom itt is festés volt!

2010. márc. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Angliában, Newcastle-ben a repülő indulása előtt negyed órával. Le volt zárva a férfi WC, és nem volt idő másikat keresni. A takinéni mondta, hogy használjam nyugodtan a nőit. F/36
2010. márc. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és 20/F
2010. márc. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

az egyik helyi szórakozóhelyen én rendszeresen a férfi WCbe járok. pici luk az egész helyiség, kb 500 emberre van egy-egy WC...

és természetesen a csajok iszonyú sokat vannak benn, nem tudom, mit csinálnak addig... [mondjuk azt se tudom, hogy miért van a női wc-ben egész alakos tükör, amiben premier plánban nézheti magát az ember pisálás közben].

a férfivécé jobb, ott van egy csésze, meg egy másik kis lukban egy piszoár, és a pasik általában a piszoárt használják. barátnőmmel rendszeresen oda járunk, a fene se várja meg a 80 csajt, addig bepisilünk :S



17/L

2010. márc. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Aha, egyszer matek órán hasmenés, de sikerült visszatartani, útána meg tesi volt, amig a többiek futotak, addig elmentem a wcre ,de a tesi terem a sulitol kb 1 km-re van, és ott a fiú wcbe csak piszoár van, igy a lány wcbe mentem. Balszerencsémre, másik osztálybol jött pár lány, rájöttek hogy nem pisilek, és mondták, hogy biztos a nóri (ezt a nevet csak ugy irom, már nem emlékszem), és ott voltak vany 10 percet, én meg nem mertem kimenni. nagyon kins volt xD. Végül amikor mentem haza a busszmegáloban a lányok erröl beszéltek. :D
2010. márc. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20/F
2010. márc. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
igen, egyszer az iskolában véletlenül a fiú wc-be mentem be. eléggé csodálkoztam, hogy mintha régebben nem igy nézett volna ki a lány wc :D és akkor rájöttem hogy ez a fiú wc, rohantam is ki, és nagyon égő volt :S
2010. márc. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!