Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék választ kapni, hogy...

Gitka58 kérdése:

Szeretnék választ kapni, hogy valaki közületek csinálja KAIROST? Valóban működik?

Figyelt kérdés

2016. febr. 22. 10:27
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
67%
Atveres.
2016. febr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
76%

Ámbátor - mint minden piramisjátéknál - az elején fizetnek, de:

* az állításuk szerinti, a partnerek gépein létrehozott P2P-hálózatként üzemelő elosztott felhőtárhelyük kamu; mivel a partnerek gépeire letöltött kliensszoftver nem tárol semmit, más partnerekkel nem kommunikál semmit (ezt a kliensszoftver visszafejtett forráskódjából, adatállományainak és hálózati forgalmának elemzésével lehetett rájönni)

* az állításuk szerinti nagyvállalati ügyfeleik - a Nissan és a Sony - cáfolják (ezt levélváltás bizonyítja), hogy velük kapcsolatban lennének

* az állításuk szerinti felhőtárhely ára a konkurens cégekhez (Amazon, Google, Microsoft,...) hasonlítva sokkal drágább így azt nem választaná egyetlen nagyvállalati ügyfél sem

* az állításuk szerint Alex Kocherev által létrehozott 256 bites titkosításról nem lehet olvasni egyetlen szaklapban se (illetve Alex Kocherevről se)


Tehát mivel ez a partnerek gépein létrehozott felhőtárhelyből nem létezhet bevétel, ezt így máshonnan kell előteremteni - ez egyrészt a belépők "kauciója", másrészt a befektetők befizetett díja.


Bővebben erről:

[link]

[link]

[link]

2016. febr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
7%

A kérdésre válaszolok.

Én csinálom.

Valóban működik.

2016. febr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
70%
#3: hazudsz.
2016. febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
9%

Hát nekem még senki nem mondott olyat, hogy hazudok. Ezt is megkaptam. Nem is ismersz... de azért köszi. :)

Na pont az ilyen emberektől, egyszerűen elmegy a kedvem. Neked nem kell bizonyítanom semmit. Elég, ha én tudom.

Számlát se fogok küldeni neked, se a bankról képet. Pedig itt mindennek nyoma van. :)

Mi érdekem lenne nekem bárkit is befűzni olyanba, ami nem működik?

Elárulom. Semmi.


És az lesz a furcsa, amit most mondok. Nekem most olyan csomag fut, hogy konkrétan, ha senkinek nem beszélek róla, akkor is vígan élek belőle.

Ha beszélek, mert segíteni akarok vele valakinek, akkor beszélek, ha nem, az se baj. Egészen egyszerű.

2016. febr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
83%

'Mi érdekem lenne nekem bárkit is befűzni olyanba, ami nem működik? '


Megmondom en: az, hogy minel tobb idiotat sikerul beszervezni, annal tobb eselyed van visszakapni a belefeccolt penzedet. Ne tegyunk mar ugy, mintha nem lenne piramisjatek, az es kesz. Technikailag sem mukodokepes a modell, hidd el ezt olyannak, aki konkretan felhoszolgaltatast (is) uzemeltet.


A ceg allitasai helybol hazugsagok (nem, a Nissan sem 'partnere', sot, jogi lepeseket tettek a Kairos ellen), orosz, ukran es arab maffiozok uzemeltetik 'Londonbol'. Idezojeles, mert egesz nyilvanvaloan egy szekhelyszolgaltato moge bujtak, hogy a leheto legkevesbe lehessen megtalalni a tenyleges szemelyeket, domain tulajdonosokat, stb.


Kezdjuk amugy azzal, hogy BARMI, erted, BARMI, ami 'kezdocsomagot', 'regisztracios dijat', 'munkacsomagot' vetet meg veled azert, hogy dolgozhass, az 100%-ban kamu, piramisjatek, es csak ido kerdese hogy bedoljon.

2016. febr. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
44%

Itt egy részletes leírás arról, miért is kamu az egész:

[link]

2016. febr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
7%

Nekem is működik.

Mutassatok egyetlen olyan hozzászólást, akit átvertek, és igazat adok nektek.

2016. márc. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
60%

Jé neked - az ígéreteidhez híven ( http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd.. - #63; http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd.. - #48) - nem egy év múlva kéne megjelenned? ;)


"Mutassatok egyetlen olyan hozzászólást, akit átvertek"

Az a probléma, hogy akiket átvernek, vagy nem tudnak róla, vagy nem akarnak tudni róla, vagy a fejüket a homokba dugva mantrázzák: "engem nem vernek át, mert fizetnek, engem nem vernek át, mert fizetnek,..." (ugyanis a tudat alatt frusztrálja őket, hogy mikor fog ez az egész összeomlani).


#2-es hozzászólásomban már leírtam, hol tévesztenek meg.

2016. márc. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
13%

Ez nem válasz.

Azon az oldalon majd egy év mulva jelenek meg.

2016. márc. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!