Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyen animét tudtok mondani?

Ilyen animét tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! olyan animét keresek mint a Hai to gensou no Grimar vagy Sword art online... lényeg hogy szörnyek ellen harcoljanak a szereplők.. A válaszokat előre is köszönöm! :)

2016. febr. 23. 16:47
 1/8 A kérdező kommentje:

Ja amit még elfelejtettem.. ezeket láttam:

Hai to gensou no Grimar

Sword art online

Danmachi

Akame ga Kill!

Nanatsu no taizai

Claymore

One punch man

2016. febr. 23. 16:51
 2/8 anonim ***** válasza:

Tokyo Ghoul

Attack On Titan

Nanatsu no Taizai (nem szörnyek, de garantálom, hogy tetszeni fog!)

2016. febr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ezeket is láttam, elfelejtettem leírni:D de azért köszönöm hogy válaszoltál :) ha esetleg tudsz még akkor szívesen várom a válaszokat:)
2016. febr. 23. 19:55
 4/8 D-Mano ***** válasza:

Parasyte -Ebben sok szörny elleni harc van (földönkívüli lények/szörnyek emberek felett veszik át az irányítást, és harcközben elég szörnyszerűen néznek ki és sokkal erősebbek)


Koukako no regios -egy disztópia, ahol a búrával védett városokon kívül hemzsegnek a szörnyek, azok ellen harcolnak, 24 részes, de sok rész nem szörnyek elleni harcról szól (ha jól emlékszem)


Kaze no stigma -izgalmas szörny elleni harcok is vannak benne, de talán nem ez a fő vezérszál


Freezing! -az anime világát az emberiség szörnyek elleni harca alapozza meg, de ilyet főleg az anime végén láthatunk; az első fele inkább ember-ember elleni rivalizálás és ecchi. (Megj. az ecchi mellett itt kivételesen egészen ki van dolgozva az érzelmi szál, és izgalmas harcok vannak benne)

2016. febr. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 D-Mano ***** válasza:
Blood C
2016. febr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

tokyo ghoul, Noragami, Kore wa zombie desu ka?*


*kérdő jellel kell írni

2016. febr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 flillykee válasza:
Inuyasha
2016. febr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat meg fogom nézni őket :)
2016. febr. 26. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!