Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is van aki ilyen teljesen...

Más is van aki ilyen teljesen béna az ilyenekben mint billiard, csocsó, ping pong, stb?

Figyelt kérdés

Olyan, rossz néha mikor barátokkal vagyok pl valahol és erre kerül a sor máris elmegy a kedvem mindentől, mert mindig alulmaradok mindenben. De mèg erre lehetne mondani hogy jajj gyakorlat teszi a mestert meg hasonló, de valami olyannal próbálkozunk ami többünknek is új dolog egyszer pl bowlingoztunk én akkor is utolsó vagyok. Hogy lehet valaki alapból ennyire béna komolyan néha úgy èrzem magam, hogy valami fogyatékos vagyok.


Mindig mondják rám, hogy gyakorlatiatlan vagyok. Tényleg sokszor alap dolgokat is tökre elcseszek meg máshogy csinálok mint ahogy kellene. Gondoljatok ilyenekre akár hogy étel kiszedése a tálból vagy akár seprés.



2016. febr. 23. 21:52
 1/2 anonim válasza:
Én is elég béna vagyok a legtöbb dologban :D
2016. febr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Wadmalac ***** válasza:
Senki sem születik profinak. Persze, kell hozzá tehetség is, de a gyakorlás mindenkit tud fejleszteni.
2016. márc. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!