Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék ezen segíteni?

Hogyan tudnék ezen segíteni?

Figyelt kérdés
Bármilyen tárgyamon pici sérülés keletkezik, meggyűlölöm, nem szeretem úgy használni (a laptopomon van egy apró karc, és nem tudom olyan boldogan használni, mintha nem lenne ott, pedig nagyon erős gamer laptopról van szó) a telefonom képernyőjén lévő karcok is zavarnak. Sokan éheznek, az utcán laknak, én meg ittvagyok egy többszázezer forintos laptoppal, és nem tudok normálisan örülni annak, amim van. Borzalmas bűntudatom van emiatt. Tudom, lehet jobban kéne vigyázni a cuccaimra, de egy idő után minden elhasználódik. Kérlek segítsetek.

2016. febr. 24. 00:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
"de egy idő után minden elhasználódik" -így van, ez a kulcs mondat. Lehet rá vigyázni, de hogy normális használatból eredő nyomok legyenek rajta, az nem jelent semmit. Képzeld el, ha egyszer autód lesz, azon szinte naponta lesznek újabb és újabb karcok. Az ilyen dolgok ellen nem tudsz mit tenni. Ha te tudod, hogy lelkiismeretesen bánsz a dolgaiddal az a lényeg.
2016. febr. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!