Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki felvételizet...

Van itt olyan aki felvételizett a Pesti Broadway Stúdióba? Milyen az egész belülről?

Figyelt kérdés

Gondolok például arra hogy milyenek a felvételiztetők ?


Írjatok tapasztalatokat légyszi :)



2016. febr. 24. 21:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
46%

Bocsánat, de csak most tudtam megnézni a kérdéseiteket.

Kezdjük az elején.

Énektanár nélkül nincs éneklés. Én 8 éve tanulok énekelni. Emlékszem, amikor kezdtem. Bementem első énekórára és ez volt az első mondatom (idézem magam): ,,Én....én....én...nem is tudom, hogy tudok-e énekelni." Az énektanár meg csak kért és kért, hogy kezdjek el énekelni. Elkezdtem és az első versszak után megállított. Elmondta, hogy gyönyörű hangom van de rengeteget kell még tanulnom. És azóta is tanulok. Csak halkan megsúgom nektek, hogy leendő kollégáim az Operettből, mint Dolhai Attila, Peller Károly, Kalocsai Zsuzsa és még sorolhatnám... Nos ők járnak hetente magántanárhoz énekelni. Ezzel minden művész így van. Én nagyon sokszor megbuktam a gimiben, mert engem csak a zene és az éneklés érdekelt. Kettes tanuló voltam. Hozzánk az a lényeg, hogy legyen egy darab papírod, ami igazolja, hogy végigülted azt a nyomorult négy, esetleg öt évet a gimiben. Lehettél te egyes vagy kettes tanuló is. A kutyát nem érdekli az Operettben. Nem számít.


A lényeg az, hogy ne úgy mozogj mint egy farönk. Ha tudsz például sasszézni, akkor már király vagy.


Gyerünk énektanárt keresni!!!

2016. ápr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!