Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a TB azt...

Mit tegyek, ha a TB azt állítja 2.5 hónap alatt nem érkezett be táppénz igénylésem, a könyvelő viszont azt, hogy mindent időben elküldött? Mol tehetek panaszt a TB ellen? APEH, Fókusz, stb? 40hetes kismama vagyok és már a végrehajtókat várom!

Figyelt kérdés
Március 30-ra voltam kiírva és 2.5 hónap alatt nem kaptam pénzt a TB-től. Telefonon csak azt mondják várjak a hétvégéig, de már három hete, ránk meg már a végrehajtók jönnek. 110 000 netto jövedelmemnek azért már jó lenne a táppénze. A könyvelő minden papírt időben elküldött. Tb ellenőrzést nem akarok, mert ők szúrták el tuti, mert családi cégnél vagyok bejelentve és a könyvelőnket mi fizetjük. Nem teheti meg hogy ekkorát hibázzon. A járulékaim pedig fizetve vannak.
2010. márc. 31. 22:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Tisztázza a könyvelőd a TBvel. Ha postán adta fel, nála kell lennie az ajántott feladóvevénynek. Akkor a TB kirendeltség iktatókönyvében meg kell tudniuk nézni, hogy mikor érkezett be hozzájuk.
2010. ápr. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!